Celokeramické zubní náhrady
 

        Zhotovujeme 4 varianty celokeramických zubních náhrad:

 

  1. Zirkonová konstrukce fasetovaná keramikou  -  vysoce estetická varianta zubní náhrady vhodná pro korunky i můstky jakéhokoli rozsahu.

  2. Celozirkonová anatomická korunka - vhodná do zadního úseku chrupu. Nehrozí žádné riziko odlomení  keramiky, protože tam žádná vrstva keramiky není, ekonomická varianta celokeramiky. 

  3. E-max/lithiumdisilikát fasetovaný keramikou  - vysoce estetická varianta zubní náhrady vhodná pro frontální jednotlivé korunky.

  4. E-max/lithiumdisilikát monolitický - vysoce estetická varianta zubní náhrady vhodná na jednotlivé korunky v distálním úseku.

 

Zirkonové zuby jsou nejodolnější, nejpevnější a i esteticky patří k nejlepším variantám z používaných metod výroby celokeramických zubních náhrad. E-max je v některých případech asi nejestetištější řešení, nerozeznatelné od vlastních zubů.

Lithiumdisilikát -  e-max  - presovaná keramika

od ledna 2013 jsme začali zhotovovat další varianty celokeramických zubních náhrad. V nadpisu jsou všechny tři názvy, které se pro tento materiál, který se používá pro výrobu zubních náhrad už více než 15 let. V současné době ho ale mnozí zubní lékaři znovu objevili díky masívní reklamě kterou presované keramice dělá především výrobce systému e-max, firma Ivoclar. Jednu z našich prvních prací z tohoto materiálu najdete ve fotogalerii www.jslab.cz konkrétně zde: